Įmonių rekvizitai, LT

CITYPAY, UAB

Įmonių rekvizitai
Viso 77480 rezult. (0,021 sek.)

CITYPAY, UAB rekvizitai

Įmonės kodas:
302506476
Adresas:
Vilkpėdės g. 22, LT-03151 Vilnius
Telefonas:
+370 700 01789
Mobilus:
+370 674 00311
Faksas:
+370 5 2784716
El. pašto adresas:
Tinklalapis:
http://www.citypay.lt
CITYPAY, UAB
CITYPAY, UAB veiklos aprašymas
UAB CITYPAY – aukštųjų technologijų kompanija, orientuota į efektyvius sprendimus, taupančius Jūsų pinigus ir laiką. Tai ambicinga bendrovė, siekianti tapti viena iš Lietuvos rinkos lyderių. Subūrusi profesionalių specialistų komandą, įmonė teikia kvalifikuotas ir kokybiškas paslaugas, klientams siūlydama šiuolaikiškus, jų laiką ir pinigus taupančius sprendimus.. Jauni ir veržlūs įmonės specialistai yra baigę aukštuosius mokslus ir išmano savo srities darbą bei yra pasiruošę visada suteikti kvalifikuotą pagalbą kuriant verslo sprendimus ir technologijas. UAB CITYPAY – inovatyvi ir šiuolaikiška kompanija, daug dėmesio skirianti darbuotojų įgūdžių tobulinimui ir profesinių žinių gilinimui.. Kryptingai orientuota į aukštos pridėtinės vertės teikimą klientams UAB CITYPAY siūlo optimalius ir praktiškus sprendimus, susijusius ne tik su finansų paslaugomis, bet ir su efektyvia mūsų klientų plėtra.. Būdami verslo kompanija, mes koncentruojame savo dėmesį į svarbiausias esamas rinkas ir, pasitelkdami mūsų patirtį bei specialistus, tvirtiname savo pozicijas naujose.. Mes teikiame aukštos kokybės paslaugas ir aptarnavimą bei moderniausią techninę įrangą.. Dirbdami drauge su klientais aukštųjų technologijų srityje, mes vystome tokias taikomąsias technologijas, kurios leidžia panaudoti mūsų technologijas beveik visose finansinių paslaugų sferose.. Darbuotojų atsidavimas, kompanijos lankstumas ir buvimas vietinėse rinkose arti klientų, leidžia mums jaustis esant prioritetiniu kliento partneriu.. CITYPAY yra aukštųjų technologijų kompanija aktyviai plėtojanti savo veiklą finansinių paslaugų srityje. Bendradarbiaudami su partneriais bei kompanijomis, naudojančiomis mūsų technologijas savo klientų aptarnavimo srityje, mes užtikriname kompetentingą, patikimą bei novatorišką klientų poreikių patenkinimą. Tai lemia klientų bei kompanijos darbuotojų sprendimą renkantis mus savo partneriu.

CITYPAY gaminama ir platinama techninė įranga:. 1.Mokėjimo savitarnos terminalai. 2.Loterijų savitarnos terminalai. 3.Bilietų savitarnos terminalai. 4.Informaciniai savitarnos terminalai. CITYPAY programinė įranga:. 1.Mokėjimo sistema CITYPAY. 2.Bilietų pardavimo sistema CITYPAY. 3.Loterijų pardavimo sistema CITYPAY. 4.Registravimo sistema CITYPAY.

Paieškos žodžiai:. UAB citypay, citypay, mokėjimo sistemos, citypay, mokėjimo terminalai, savitarnos terminalai, bankinė programinė įranga, bilietų terminalai, automatizavimas, sprendimai verslui, savitarna, depozitinis, valiutos keitimas, pinigų keitimas, banknotų, pinigų skaičiavimas, pinigų rūšiavimas, pinigų tikrinimas, pinigų priėmimo įranga, pinigų savitarnos mašinos, klientų srauto valdymo sistemos, pinigų skaičiuokliai, banknotų skaičiuokliai, banknotų apdorojimo sistemos, įranga, monetų skaičiuokliai, rūšiuokliai, grynų pinigų priėmimo automatai, pinigų, banknotų tikrinimo prietaisai.
CITYPAY, UAB vykdo veiklą šiose srityse:
CITYPAY, UAB vieta žemėlapyje
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2010-2019 © Imoniurekvizitai.lt - Lietuvos įmonių kodai, adresai, telefonai. Iškilo klausimų? Susisiekite telefonu 8 609 48288, darbo dienomis 9:00-17:00
RIPE LT - specializuoti interneto projektai. Buveinės adresas: Studentų 65, LT-51369 Kaunas, Lietuva (KTU regioninis mokslo parkas).
Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką portalo Imoniurekvizitai.lt sutikimą. Rašykite mums info[et]imoniurekvizitai.lt